Відгуки клієнтів про нашу роботу

Ірина:

Замовляла генеральне прибирання в компанії «Студія Чистоти». У мене квартира 70 кв. метрів була у занедбаному стані, думала відмити вже не реально. Подруга порадила звернутися до цієї компанії.Я наважилася і зателефонувала. Домовилася про зустріч із менеджером. Вона приїхала того ж дня, дуже приємна дівчина. Все розповіла, що і як забиратиметься, якою хімією, яким обладнанням, порахувала вартість послуги. Вранці обумовлений час приїхала бригада- один хлопець і дві дівчини. Прибирання проводилося цілий день. Надвечір квартира сяяла від чистоти. Був вимитий кожен куточок, меблі, стіни і навіть стеля. Штори випрані та погладжені. Вікна були вимиті так, що здавалося нема шибок. Загалом все просто чудово. Хлопці працювали швидко та професійно. Молодці. Тепер замовляю у них поточне прибирання 1 раз на два тижні для підтримання чистоти.

Олександра:

Замовляла хімчистку килимового покриття у нашому офісі. Робота була зроблена вчасно, швидко та якісно. Працювали у вихідний, коли в офісі не було працівників. Видалено практично всі плями Килимове покриття навіть стало яскравішим. Дякую.

Володимир:

У вересні замовляли генеральне прибирання офісу приблизно 1000 кв. метрів. З менеджером обговорили усі нюанси роботи. Поставили термін виконання роботи. У призначений час виїхала бригада і що не запізнилася. Прибирання проводилось у вихідні дні. На кожному поверсі працювало по кілька людей, за збиранням стежив бригадир. Хлопці працювали злагоджено та швидко. Навіть були вимиті важкодоступні вікна з автовежі. І що найголовніше – не треба було втручатися у процес збирання та його контролювати. Все, що було зазначено в договорі, було виконано та перевиконано. Компанія працює професійною хімією. Хлопці та директор просто молодці. Дякуємо всій нашій компанії за чистоту.

PS. Наші співробітниці взяли телефон компанії та викликатимуть додому на прибирання.

Світлана Сергіївна:

Я людина похилого віку і для мене все це нове. Довго вагалася і дзвонила в різні компанії з приводу хімчистки диванів. В одну зателефонувала мені відповіли, що вони зараз зайняті, в іншу зателефонувала – взагалі нахамили. Зателефонувала до Студії чистоти і нарешті почула приємний жіночий голос, дівчина відповіла на всі мої запитання щодо того, як чистять дивани. Коротко, зрозуміло та ввічливо. Ціна мене цілком потроїла. Я зробила замовлення на хімчистку дивану. Приїхала дівчина з обладнанням та хімією. Вичистила мені диван на відмінно. Після чищення диван як новий і нічим не пахне. Дякуємо за хорошу роботу та ввічливе ставлення до людей.

Юлія:

У компанії Студія Чистоти замовляла хімчистку кутового дивана. Обов'язковою умовою було застосування засобів для чищення без запаху, так як у мене алергія на різні запахи. Диван світло-бежевого за весь час використання став сірого кольору. Думала, якщо не відчиститься – перетягну. І сталося диво. У призначений час приїхала дівчина з обладнанням та набором засобів для чищення, які дійсно без запаху. І за дві години мій старий сірий диван перетворився на світло-бежевий без жодної плями. Диван був злегка вологий, але висох буквально за 2 години. Велике спасибі, результатом задоволена, рекомендуватиму всім своїм друзям.

Сергій:

Висловлюю подяку за здійснене післябудівне прибирання у будинку площею близько 300 кв. метрів. Хлопці впоралися із прибиранням у найкоротші терміни та якісно. Моєю обов'язковою умовою було все зробити якісно і не кваплячись, щоб нічого в новому будинку не зашкодити. У будинку було багато меблів, які необхідно було вимити, до речі це входить у вартість прибирання. Співробітники клінінгової компанії зробили все на відмінно. Так, невеликі недоліки були, але вони відразу ж усувалися. Всі батареї всі важкодоступні місця були очищені та видуті від будівельного пилу потужними пилососами та парогенератором. Після збирання в будинку пахло свіжістю, а не хімією.

Марія:

Я замовляла у клінінговій компанії «Студія Чистоти» миття післябудівельних вікон. Вікна були у жалюгідному стані. Все в ґрунтовці, шпаклівці, в залишках скотчу. Хлопці всі відмили на п'ять із плюсом. Спеціальними засобами зняли всі рештки скотчу. Вікна стали як нові. Молодці. Звертатимуся до Вас знову.

НАШІ ВДЯЧНІ КЛІЄНТИ


Внимание! Обновите версию вашего вэб-обозревателя.

Вы зашли в систему используя устаревшую версию вэб-обозревателя. Для работы с системой Вам необходимо обновить ваш вэб-обозреватель, либо воспользоваться свежей версией обозревателей других фирм-производителей.

Список рекомендуемых обозревателей и их версий приведен ниже:

Microsoft Internet Explorer 7+, Mozilla Firefox 2+, Opera 9.5+, Apple Safari 3+, Google Chrome 3+